Komenda Główna Policji sfinansowała ze środków budżetowych zakup nowego radiowozu volkswagen T6 dla wieluńskiej policji.
We wtorek, 15 czerwca, policjanci z wieluńskiej drogówki zatrzymali 24-latka poszukiwanego do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności.
W niedzielę, 13 czerwca, na ul. Głębokiej (przy oś. Wyszyńskiego) w Wieluniu młoda dziewczyna nagle straciła przytomność.
W sobotę, 12 czerwca, w miejscowości Dębina gmina Biała doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.
W czwartek, 10 czerwca ok. godz. 8:00, w miejscowości Rogóźno doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.
W środę 9 czerwca wieluńscy policjanci zatrzymali 53-latka, który uszkodził inny pojazd, radiowóz policyjny oraz infrastrukturę drogową kierując seatem na tzw. podwójnym gazie.
Za oknem słoneczna pogoda i robi się coraz cieplej. Dlatego policja przypomina, że wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne.
W Wieluniu na skrzyżowaniu ulic P.O.W. i Wendta, w dniu 7 czerwca, doszło do wypadku drogowego.