Nadchodzi czas, by przywieźć świąteczne drzewko do domu. To wcale nie jest takie proste zadanie, a źle wykonane może skończyć się nie tylko mandatem, ale też spowodowanie poważnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Przed nami kilka miesięcy zimy, dlatego policja przypomina, że odśnieżone auto to obowiązek kierowcy.
Kolejnych 50 mieszkańców województwa łódzkiego postanowiło wstąpić w szeregi łódzkich Terytorialsów.
Wieluńscy mundurowi ostrzegają przed oszustami podającymi się za pracowników banku.
Policjanci z wieluńskiej komendy, w związku z poważną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, sprawdzają przestrzeganie obostrzeń sanitarnych.
W dniu, 6 grudnia, w miejscowości Jasna Góra w powiecie wieluńskim, doszło do zatrzymania 48-letniego mężczyzny.
W poniedziałek, 6 grudnia, wieluńscy policjanci zatrzymali pijanego 52-letniego mężczyznę, który kierował oplem merivą.
Komendant Główny PSP włączył do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego Ochotniczą Straż Pożarną z Raczyna.