Tajny lokal z automatami działał w centrum miasta. Magnetyczne zamki miały chronić nielegalny biznes przed policją, ale funkcjonariusze i tak weszli do środka i przerwali hazardowy proceder.
W dniu 9 października w Wieluniu zlikwidowano nielegalny punkt hazardowy i zajęto dwa urządzenia do gier, wpłatomat i wyposażenie sieciowe lokalu.
1 czerwca w Wieluniu zlikwidowano nielegalny punkt hazardowy i zajęto dwa urządzenia do gier.