Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Masowy Bieg Uliczny „Wieluńska Pętla” po raz jedenasty w Wieluniu

17 maja 2018 | Sport

Jedenasty już raz w Wieluniu odbył się Masowy Bieg Uliczny „Wieluńska Pętla”, której corocznie współorganizatorami byli Starostwo Powiatowe w Wieluniu i Gmina Wieluń.

Tak jak w zeszłym roku w biegu wzięło udział ponad 400 biegaczy. Rozpiętość wiekowa startujących była bardzo duża, gdyż nie chodziło o nagrody ale o samo wzięcie udziału w biegu i zabawę. Dyplomy otrzymało sześć najlepszych osób z każdej kategorii.

Nagrodę specjalną dla najmłodszej uczestniczki biegu głównego otrzymała Iza Trzewik oraz nagrodę fair play Eryk Kalemba. Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe w Wieluniu ufundowały również medale wszystkim startującym przedszkolakom.

 
Wyniki XI Masowego Biegu Ulicznego „Pętla Wieluńska”:

Szkoły ponadgimnazjalne dziewcząt:

I miejsce – Wiktoria Osyra – ZSEiO Olesno,

II miejsce – Sara Czubaj – ZSEiO Olesno,

III miejsce – Daria Ścigała – I LO Wieluń,

IV miejsce – Beata Kurpet – ZS nr 1 Wieluń,

V miejsce – Monika Kurpet – ZS nr 1 Wieluń,

VI miejsce – Dominika Włoch – ZS nr 1 Wieluń,

 

Szkoły ponadgimnazjalne chłopców:

I miejsce – Szymon Modrzejewski – ZS nr 2 Wieluń,

II miejsce – Kacper Wróbel – ZS nr 1 Wieluń,

III miejsce – Szymon Janus – ZS nr 1 Wieluń,

IV miejsce – Michał Wojcieszak – I LO Wieluń,

V miejsce – Daniel Zając – ZS nr 1 Wieluń,

VI miejsce – Szymon Adamski – ZS nr 1 Wieluń,

 

Szkoły podstawowe, klasy VII i szkoły gimnazjalne dziewcząt:

I miejsce – Karolina Siuda – Osjaków,

II miejsce – Aleksandra Stasiak – SP Mierzyce,

III miejsce – Daria Kędzia – SP Mierzyce,

IV miejsce – Julia Świtała – PSP SPSK Wieluń,

V miejsce – Nikola Kostrzewa – Gimnazjum w Mokrsku,

VI miejsce – Natalia Golańska – PSP Biała,

 

Szkoły podstawowe, klasy VII i szkoły gimnazjalne chłopców:

I miejsce – Miłosz Domagała – SP Osjaków,

II miejsce – Jakub Michalski – Skomlin,

III miejsce – Kacper Kluba – SP 4 Wieluń,

IV miejsce – Adrian Cieśla – SP Mierzyce,

V miejsce – Mateusz Walkowiak – SP Mierzyce,

VI miejsce – Wojciech Spychała – Gimnazjum Mokrsko,

 

Szkoły podstawowe, klasy IV – VI dziewcząt:

I miejsce – Hanna Sipurzyńska – SP Mąkoszyce,

II miejsce – Weronika Siwek – SP Mierzyce,

III miejsce – Izabela Stępień – SP Biała,

IV miejsce – Maja Rychlik – SP 4 Wieluń,

V miejsce – Julia Jakóbczak – SP Mąkoszyce,

VI miejsce – Oliwia Grzesiak – SP Osjaków,

 

Szkoły podstawowe, klasy IV – VI chłopców:

I miejsce – Mateusz Dziewięcki – SP Parzynów,

II miejsce – Wojciech Kozłowski – SP Parzynów,

III miejsce – Bartłomiej Ptak – SP 2 Wieluń,

IV miejsce – Dawid Krajewski – SP SK Jajczaki,

V miejsce – Kacper Sarowski – KSP SPSK Drobnice,

VI miejsce – Hubert Drzazga – SP Osjaków,

 

Szkoły podstawowe, klasy I – III dziewcząt:

I miejsce – Oliwia Grzebielucha – SP Mokrsko,

II miejsce – Amelia Tomaszewska – SP Mokrsko,

III miejsce – Martyna Mądra – SP Parzynów,

IV miejsce – Kinga Lichosik – SP Mokrsko,

V miejsce – Maja Adamczyk – SP Krzyworzeka,

VI miejsce – Julia Prażmowska – SP Ożarów,

 

Szkoły podstawowe, klasy I – III chłopców:

I miejsce – Krzysztof Wawrzyniak – SP Ostrówek,

II miejsce – Hubert Stępień – SP Mokrsko,

III miejsce – Cyprian Zygmunt – SP 2 Wieluń,

IV miejsce – Kacper Szczęsny – SP Biała,

V miejsce – Jakub Jurczyński – SP Bieniądzice,

VI miejsce – Alan Rzeppa – SP 5 Wieluń,

 

Przedszkola, dziewcząt:

I miejsce – Lena Sipurzyńska – Mąkoszyce,

II miejsce – Marta Birlet – Przedszkole Rudnik,

III miejsce – Wiktoria Bociąga – PP nr 4 Wieluń,

IV miejsce – Lena Skrzypecka – PP nr 4 Wieluń,

V miejsce – Mia Chudecka – PP nr 4 Wieluń,

VI miejsce – Klaudia Krawczyk – Przedszkole Ostrówek,

 

Przedszkola, chłopców:

I miejsce – Alan Woźniak – PP nr 2 Wieluń,

II miejsce – Tobiasz Wójcikowski – PP nr 4 Wieluń,

III miejsce – Mateusz Puchała – PP nr 4 Wieluń,

IV miejsce – Wiktor Jędrasik – Wieluń,

V miejsce – Igor Kula – PP nr 4 Wieluń,

VI miejsce – Eryk Ciećka – PP nr 4 Wieluń,

 

Bieg główny kobiet:

I miejsce – Wiktoria Osyra – Radłów,

II miejsce – Magdalena Włodarczyk – Okalew,

III miejsce – Patrycja Antończyk – SP nr 4 Wieluń,

IV miejsce – Kinga Kolanek – Konopnica,

V miejsce – Julia Światła – Ostrówek,

VI miejsce – Daria Ścigała – I LO Wieluń,

 

Bieg główny mężczyzn:

I miejsce – Tomasz Juszczak – Ostrówek,

II miejsce – Damian Skupiński – Krzeczów,

III miejsce – Arkadiusz Gęsiak – Wieluń,

IV miejsce – Bartłomiej Mistygacz – Wierzchlas,

V miejsce – Damian Włodarczyk – Okalew,

VI miejsce – Damian Szczęsny – Wieluń.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń