Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

PGE informuje: są planowane przerwy w dostawie prądu

25 lipca 2018 | Komunikaty

Jak informuje PGE Dystrybucja w następujących dniach są planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej.

Planuje się przerwy w następujących dniach i miejscowościach:

1. Czwartek – 26 lipca w godz. 9:00 – 13:00
Kadłub,

2. Piątek – 27 lipca w godz. 8:00 – 12:00
Kadłub,

3. Środa – 1 sierpnia w godz. 10:30 – 13:30
Kolonia Raducka – Raducki Folwark,
Czarnożyły – Emanuelina, Działy,
Ostrówek,

4. Środa – 1 sierpnia w godz. 13:30 – 16:30
Milejów, Janów, Masłowice, Gromadzice, Małyszyn,

5. Czwartek – 2 sierpnia w godz. 8:00 – 10:30
Czarnożyły, Masłowice, Dymki,

6. Czwartek – 2 sierpnia w godz. 10:30 – 13:30
Staw, Dobrosław, Czarnożyły,

7. Czwartek – 2 sierpnia w godz. 13:30 – 16:30
Bieniądzice, Czarnożyły,

8. Piątek – 3 sierpnia w godz. 8:00 – 11:30 i 10:30 – 13:30
Wydrzyn,

9. Poniedziałek – 6 sierpnia w godz. 8:00 – 10:30
Wieluń – ul. Polskiej Organizacji Wojskowej,

10. Poniedziałek – 6 sierpnia w godz. 10:30 – 13:30
Wieluń – ul. Częstochowska, Nadodrzańska, Popiełuszki,

11. Wtorek – 7 sierpnia w godz. 8:00 – 10:30
Łyskornia, Kadłub, Chotów,

12. Wtorek – 7 sierpnia w godz. 10:30 – 13:30
Łyskornia, Popowice, Chotów,

13. Wtorek – 7 sierpnia w godz. 13:30 – 16:30
Biała-Parcela, Biała Druga, Biała-Kopiec

14. Środa – 8 sierpnia w godz. 8:00 – 10:30
Wieluń – Os. Armii Krajowej i ul. Pułaskiego, Poniatowskiego, Plater, Wysockiego, Grunwaldzka, Maczka, Bema, Sieradzka,
Dąbrowa – ul. Hetmańska, Belwederczyków,
Pątnów, Krzyworzeka,

15. Środa – 8 sierpnia w godz. 10:30 – 13:30
Dąbrowa –  ul. Dworska, Wrocławska, Morgowa, Dworska, Pańska, Wesoła,
Pątnów, Krzyworzeka,

16. Środa – 8 sierpnia w godz. 13:30 – 16:30
Biała-Parcela, Biała Rządowa, Pątnów, Krzyworzeka, Ożarów,

17. Czwartek – 9 sierpnia w godz. 8:00 – 10:30
Wieluń – ul. Głowackiego, Sieradzka, Północna, Asnyka,
Mokrsko-Osiedle, Mokrsko,

18. Czwartek – 9 sierpnia w godz. 10:30 – 13:30
Wieluń – os. Wojska Polskiego, ul. Sucharskiego, Biedala, Wojska Polskiego, Sikorskiego, Sieradzka, Młodzieżowa,

19. Czwartek – 9 sierpnia w godz. 13:30 – 16:30
Wieluń – ul. Powstańców 1863, Wojska Polskiego, Kosynierów, Sybiraków,

20. Piątek – 10 sierpnia w godz. 8:00 – 10:30
Gaszyn  – ul. Kłosowa, Źródlana, Opolska,

21. Piątek – 10 sierpnia w godz. 10:30 – 13:30
Gaszyn  – ul. Harcerska, Opolska , Strażacka, Strumykowa, Kamykowa, Kościelna,

22. Piątek – 10 sierpnia w godz. 13:30 – 16:30
Wieluń  – ul. Kijak, Graniczna.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń