Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

XI edycja Wieluńskiego Dance

17 marca Młodzieżowa Rada Miejska, Burmistrz Wielunia i Radio Ziemi Wieluńskiej zapraszają do Wielunia wszystkich miłośników tańca nowoczesnego na XI edycję Wieluńskiego Dance.

Konkurs odbędzie się o godz. 14:00 na hali sportowej WOSiR przy ul. Częstochowskiej 35 w Wieluniu.

W tym roku wystąpią uczestnicy z Jarocina, Złoczewa, Zduńskiej Woli, Sieradza, Pajęczna oraz z Wielunia. Łącznie będzie prawie 400 uczestników w 5 grupach wiekowych oraz wkażdej grupie w dwóch kategoriach tzn. solo oraz formacja dowolna. Jury przyzna nagrody w każdej grupie wiekowej i kategorii tanecznej za I , II, i III miejsce. Spośród wszystkich uczestników konkursu jury wyłoni także Osobowość Taneczną.

W tym roku nasze zaproszenie do pracach w jury przyjęli:

Ilona Bekier – zawodowa tancerka, choreograf, finalistka 5 edycji programu “You Can Dance – Po prostu tańcz”– specjalność hip hop. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywa na warsztatach w Egurrola Dance Studio w Warszawie, w Londynie, Hollywood oraz  w Los Angeles. Choreograf You Can Dance i główny choreograf programu Bitwa Na Głosy, instruktorka rekreacji ruchowej oraz fitness, tancerka grupy Volt Agustina Egurroli od 2004 roku,  Ambasadorka marki L’Oreal Paris.

Michał Paczuski – założyciel studio tańca Art Dance Complex.  Jako choreograf ma w dorobku tytuły Mistrza Polski i Świata Formacji i Solistów w kategorii Modern Jazz. Tancerz grupy tanecznej Volt, w Polsce towarzyszył na scenie takim artystom jak: Doda, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Mika Urbaniak, Maciej Maleńczuk, Natalia Lesz, Justyna Steczkowska, Krzysztof Cugowski, Kayah i inni. Występował na wielu scenach świata m.in. w Egipcie, Rumunii, Azerbejdżanie, Niemczech, Łotwie, Chinach, Meksyku, Rosji, Ukrainie.

Đỗ Hoàng Việt „Shiney” – szalony Popper o wietnamskich korzeniach. Interesuje się Krumpem, Popping i Locking. Laureat m.in. Skill Fantastikz, Let’s Dance, Polski Popping, 26-600 Funk, M1 Dance Battle, Wirującej Strefy 2014, Jabra Style Season, Break Ya Doping czy Warszawskiej Schadzki. Cały czas szkoli się, poszukując wiedzy m.in. we Francji, w Niemczech, w Szwecji, w Holandii, w Hiszpanii, w Wietnamie czy Czechach.

Maria Nosal – tancerka, dyplomowany choreograf sceniczny, akredytowany instruktor tańca o międzynarodowych uprawnieniach, sędzia taneczny. Specjalizuje się w jazzie, contemporary oraz tańcu współczesnym i pilatesie. Ma 18 letnie doświadczenie w tańcu. Wielunianka, nie po raz pierwszy w naszym jury.

oraz pani Janina Zapłotna – radna Rady Miejskiej w Wieluniu, wieloletni opiekun Młodzieżowej Rady Miejskiej, miłośniczka tańca i młodzieży.

Wśród widzów/kibiców będą rozlosowane nagrody. Wstęp wolny.

 

Copyright © 2017-2022 Kocham Wieluń