Od piątku, 8 maja, w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zagości nowa wystawa poświęcona wilkom.

Wernisaż ekspozycji z Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu „Wilk. Zwierzęta przeklęte”, która potrwa do 22 września, odbędzie się o godz. 11:00.
Od piątku, 8 maja, w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zagości nowa wystawa poświęcona wilkom.

Wernisaż ekspozycji z Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu „Wilk. Zwierzęta przeklęte”, która potrwa do 22 września, odbędzie się o godz. 11:00.
11 czerwca w jednym z marketów na terenie Wielunia doszło do kradzieży sklepowej.
29 maja Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu zamienił się w miejsce pełne sportowych emocji, radości i wspólnej energii.
Poważny wypadek wydarzył się na drodze krajowej numer 45 w miejscowości Wydrzyn.
Już 14 czerwca na terenie Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się „Święto Gminy Osjaków. Sport. Taniec. Muzyka.”.