22 maja odbędzie się wernisaż malarstwa Magdy Ciecierskiej „W rozkwicie”.

Wernisaż odbędzie się o godz. 17:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu przy ul. Śląskiej 23a.
22 maja odbędzie się wernisaż malarstwa Magdy Ciecierskiej „W rozkwicie”.

Wernisaż odbędzie się o godz. 17:00 w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu przy ul. Śląskiej 23a.
11 czerwca w jednym z marketów na terenie Wielunia doszło do kradzieży sklepowej.
29 maja Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu zamienił się w miejsce pełne sportowych emocji, radości i wspólnej energii.
Poważny wypadek wydarzył się na drodze krajowej numer 45 w miejscowości Wydrzyn.
Już 14 czerwca na terenie Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się „Święto Gminy Osjaków. Sport. Taniec. Muzyka.”.