W dniach 8-15 maja odbędzie się XXIII Tydzień Bibliotek z biblioteką miejską w Wieluniu.

To coroczna, ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo i biblioteki. W tym roku będzie obchodzona pod hasłem „Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz”. Więcej szczegółów na plakacie.
