W dniu 20 lutego odbędzie się spektakl „Chłopi na wesoło”.

Wydarzenie, o godz. 18:00 w Domu Kultury w Ożarowie, jest w wykonaniu artystów GOUKiS w Ostrówku. Wstęp wolny.
W dniu 20 lutego odbędzie się spektakl „Chłopi na wesoło”.

Wydarzenie, o godz. 18:00 w Domu Kultury w Ożarowie, jest w wykonaniu artystów GOUKiS w Ostrówku. Wstęp wolny.
Jeszcze kilka lat temu pałac w Rudzie pod Wieluniem wydawał się skazany na zapomnienie.
Wieluń przygotowuje się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim kalendarzu.
Chwila kontroli drogowej zakończyła się dla 25-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego poważnymi konsekwencjami.
W dniu 23 czerwca w miejscowości Biała Parcela doszło do interwencji policji.