Kino-Teatr „Syrena” przy ul. Narutowicza w Wieluniu przedstawia nowy repertuar placówki.
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu zaprasza na spotkanie z panią z Sanepidu Justyną Dorofiejczyk z cyklu „W służbie człowiekowi”.
W niedzielę, 23 listopada o godz. 15:30, odbędzie się koncert „Dźwięki wspomnień”.
Wieluński Dom Kultury już w najbliższą niedzielę, 23 listopada o godz. 9:00, ponownie stanie się miejscem wyjątkowego spotkania ludzi o wielkich sercach.
22 listopada oraz 6 grudnia odbędą się bezpłatne badania wzroku dla mieszkańców osiedla nr 7 w Wieluniu w wieku 50+.
Rolnicy i ich rodziny często żyją w rytmie, który nie pozwala nawet na chwilę zatrzymania.
Kino-Teatr „Syrena” przy ul. Narutowicza w Wieluniu przedstawia nowy repertuar placówki.
W dniu 21 listopada o godz. 16:30 odbędzie się spotkanie profilaktyczne „Męskie sprawy pod kontrolą! Nasze zdrowie w naszych rękach!”.