Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Dożynki Gminy Wieluń 2018

19 sierpnia 2018

19 sierpnia w Rudzie odbędą się Dożynki Gminy Wieluń – wydarzenie kultywujące wiejskie obyczaje i świetną zabawę przy dźwiękach tanecznej muzyki.

Jak co roku przygotowaliśmy szereg atrakcji. Dożynki rozpoczną się o godzinie 14.00 korowodem wieńców dożynkowych, następnie o godzinie 14.30 Msza święta Dziękczynna za zbiory.

Na terenie boiska w Rudzie wystawiać się będą sołectwa i Koła Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy. Na kolorowych, pięknie udekorowanych stoiskach będzie można podziwiać zarówno pomysłowy wystrój, jak i pobudzić kubki smakowe.

Nie zabraknie również stoisk typowo handlowych. Serdecznie zapraszamy dzieci dla których przygotowaliśmy wiele atrakcji. W tym roku na scenie wystąpi oprócz muzycznych gwiazd znanych z radio, czy telewizji także nasza lokalna grupa wykonująca muzykę ludową – Zespół śpiewaczy Czeremcha z Rudy.

O godz. 17.00 zapraszamy na występ Tadeusza Drozdy – polskiego satyryka, komika i aktora znanego z kabaretu Elita czy programu satyrycznego „Dyżurny satyryk kraju”.

O 19.30 usłyszymy przeboje LeyLi. Do tańca na pewno porwie Bartosz Jagielski, znany z takich utworów jak: „Jedna z gwiazd”, czy „Diablica”. Po koncertach odbędzie się zabawa taneczna przygotowana i prowadzona przez Pawła Wlazłego z Party Time

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2019 Kocham Wieluń