Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wieluniu

W niedzielę 31 stycznia w Wieluniu, tak jak w całym kraju, rozpoczyna się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wieluński Dom Kultury ponownie podjął się organizacji Finału WOŚP, którego tym razem celem jest pozyskanie środków dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Finał rozpocznie się na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej (tutaj) o godz. 10:00 od licytacji 9 serduszek 29. Finału, która potrwa do godz. 12:00. W godzinach 12:00 – 20:00 przy Wieluńskim Domu Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 5) będzie można także nabyć symboliczną świecę WOŚP.

Podczas finału WOŚP w Wieluniu na antenie Radia ZW będzie można wziąć udział także w licytacji specjalnie przygotowanej przyczepki z dedykowanym numerem VIN z końcówką „29” symbolizującą 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wieluński Dom Kultury wystawił także na Allegro aukcje, do których dołożone zostaną gratisy:

1. T-shirt damski w rozmiarze M z barwnym nadrukiem nawiązującym do 29. Finału WOŚP. Licytacja odbywa się – tutaj.
2. Ścienny kalendarz trójdzielny na 2021 rok z grafiką nawiązującą do Finału WOŚP. Licytacja odbywa się – tutaj.
3. Poduszka z barwnym nadrukiem nawiązującym do WOŚP. Licytacja odbywa się – tutaj.

Od godziny 16:30 na YouTube i Facebooku Wieluńskiego Domu Kultury rozpoczną się występy zespołów wokalnych. Będzie można zobaczyć: „The Gentelman”, „CZajeBaje” z Opola i Martę Zalewską z zespołem. Na ulice Wielunia wyjdzie także 125 wolontariuszy z nadzieją, że wzorem ubiegłych lat mieszkańcy miasta okażą się równie hojni.

Wieluński Dom Kultury, zachęcając do bezpiecznych wpłat, zorganizował również zbiórkę pieniędzy poprzez e-skarbonkę, którą można znaleźć – tutaj. Jak co roku, o godz. 20:00 w Wieluniu zabłyśnie światełko do nieba. Tym razem, będzie to laserowa wizualizacja na wieluńskim ratuszu.

Tegoroczny wielki Finał WOŚP odbywa się pod hasłem: „Finał z Głową”. Dokładny program 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wieluniu znajduje się w naszej galerii.

Copyright © 2017-2021 Kocham Wieluń