Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w I LO w Wieluniu

26 czerwca 2022 | Wydarzenia

W środę, 22 czerwca, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu odbyła się powiatowa uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022.

Czwartkowa uroczystość to czas na podsumowanie kończącego się roku szkolnego oraz podkreślenie efektów pracy zarówno uczniów jak i nauczycieli, którzy przyczynili się do dobrych wyników swoich podopiecznych oraz rozwoju placówek szkolnych.

Podczas uroczystości wszystkich przybyłych powitał dyrektor szkoły Zbigniew Wiśniewski a następnie głos zabrał Starosta Powiatu Wieluńskiego Marek Kieler, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Zenon Kołodziej, a także Prezes ZNP w Wieluniu Andrzej Jaźwiec, którzy nie szczędzili słów uznania pod adresem zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Za szczególne osiągnięcia uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkół Starosta Marek Kieler, Wicestarosta Krzysztof Dziuba w asyście Naczelnika Wydziału Edukacji Zenona Kołodzieja osobiście pogratulowali wręczając dyplomy i nagrody 49 uczniom i 34 nauczycielom ze szkół, dla których Powiat Wieluński jest organem prowadzącym.

Podczas tej szczególnej uroczystości nagrodzono także czterech nauczycieli zaangażowanych w pomoc Ukraińcom. Uwieńczeniem uroczystości był występ artystyczny w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki oraz przygotowane spotkanie okolicznościowe wraz z poczęstunkiem.

Uroczystość w I LO swoją obecnością zaszczycił także Sekretarz Powiatu Wieluńskiego Dorota Krajcer, Członek Zarządu Powiatu w Wieluniu Jakub Jurdziński, Przewodniczący Komisji Edukacji i Bezpieczeństwa Robert Grabowski a także dyrektorzy, wicedyrektorzy i kierownicy praktycznej nauki zawodu szkół i placówek oświatowo-wychowawczych Powiatu Wieluńskiego wraz z innymi zaproszonymi gośćmi.

Za szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2021/2022 zostali wyróżnieni:

Uczniowie:

I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu:

  1. Vanessa Kaczmarzyk de Castellatti Gotin,
  2. Mateusz Majcher,
  3. Marcel Musialski,
  4.  Aleksandra Płatek,
  5. Kacper Samulski,
  6. Julia Uryszek,
  7. Mikołaj Wójcicki.

II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu:

  1. Klaudia Białek,
  2. Igor Biegański,
  3. Marcelina Gnych,
  4. Jakub Ignasiak,
  5. Alicja Kotowska,
  6. Zuzanna Krajcer,
  7. Jakub Panek,
  8. Adrian Terczyński.

Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu:

  1. Marta Ceglarska,
  2. Miłosz Domagała,
  3. Michał Fryta,
  4. Jakub Gołuchowski,
  5. Natalia Graczyk,
  6. Natalia Madziara,
  7. Magdalena Patacz,
  8. Mateusz Patyk,
  9. Aleksandra Pawełczak,
  10. Julian Szafran,
  11. Natalia Szczepańska,
  12. Aleksandra Ziaja.

Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu:

  1. Dawid Gabas,
  2. Jakub Ochędzan,
  3. Olivia Ogórek,
  4. Konrad Stasiak,
  5. Patrycja Szczęsna.

Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu:

  1. Miłosz Chrzan,
  2. Kinga Lewińska,
  3. Weronika Mateusiak,
  4. Natalia Nalepa.

Zespół Szkół Specjalnych w Wieluniu:

  1. Amelia Domagała,
  2. Błażej Raducki,
  3. Katarzyna Kornatowska.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach:

  1. Martyna Cielas,
  2. Ireneusz Ciupek,
  3. Magdalena Padykuła.

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu:

  1. Wiktoria Brzęczek,
  2. Amelia Głąb,
  3. Franciszek Płatek,
  4. Maria Sułkowska.

Międzyszkolna Bursa w Wieluniu:

  1. Wioletta Dziekan,
  2. Natalia Fikus,
  3. Natalia Ilska.

Nauczyciele:

I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu:

  1. Adrian Bednarek,
  2. Kamila Sztandera,
  3. Tomasz Wasiak.

II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu:

  1. Adam Bednarz,
  2. Dorota Eichstaedt,
  3. Anna Ryczek-Sołtysiak.

Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu:

  1. Kamila Jenś,
  2. Magdalena Kabała,
  3. Łukasz Małolepszy,
  4. Katarzyna Miarka,
  5. Dorota Musiałek-Jeżewska,
  6. Aleksandra Wolniakowska.

Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu:

  1. Monika Chudy,
  2. Joanna Jakubczyk,
  3. Marta Konieczna-Kucharska,
  4. Dorota Morchel,
  5. Agata Stefaniak,
  6. Aneta Strugacz.

Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu:

  1. Damian Łacina,
  2. Iwona Urbanek,
  3. Leszek Wolniaczyk.

Zespół Szkół Specjalnych w Wieluniu:

  1. Monika Nogaj,
  2. Agata Wiśniewska,
  3. Izabela Żak.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach:

  1. Elżbieta Czarnuch,
  2. Kinga Kozarów.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wieluniu:

  1. Małgorzata Burnecka,
  2. Aleksandra Płaczek.

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu:

  1. Jarosław Strzała.

Międzyszkolna Bursa w Wieluniu:

  1. Dorota Nowicka.

Za pomoc udzieloną Ukraińcom zostali wyróżnieni następujący nauczyciele:

  1. Krystyna Banaś – I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu,
  2. Anna Konopka – Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
  3. Aneta Strugacz – Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
  4. Katarzyna Szafran – Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu.
Copyright © 2017-2022 Kocham Wieluń