Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Reprezentacje II LO w Wieluniu najlepsze w powiecie w tenisie stołowym

18 grudnia 2021 | Wydarzenia

15 i 16 grudnia 2021 r. w Zespole Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w tenisie stołowym rozgrywane w ramach Licealiady 2021/22.

Wśród dziewcząt i chłopców najlepsze okazały się reprezentacje II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka i awansowały do półfinałów wojewódzkich. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 a wśród chłopców Zespołu Szkół nr 2 w Wieluniu.

Dziewczęta:

Grupa A:

  1. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
  2. Technikum SPSK w Wieluniu,
  3. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,

Grupa B:

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki  w Wieluniu,
  2. Zespół  Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
  3. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu,

Kolejność spotkań:

Grupa A:

  1. ZS nr 3 – T. SPSK – 3 : 0,
  2. T. SPSK – ZS nr 1 – 0 : 3,
  3. ZS nr 3 – ZS nr 1 – 0 : 3,

Grupa B:

  1. I LO – ZS nr 2 – 3 : 0,
  2. ZS nr 2 – II LO – 1 : 3,
  3. I LO – II LO – 0 : 3,

Mecz o III miejsce:

  • ZS3 – I LO – 3:2,

Mecz o I miejsce:

  • ZS nr 1 – I LO – 0 : 3,

Końcowa kolejność:

  1. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu,
  2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
  3. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
  4. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu,
  5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
  6. Technikum SPSK w Wieluniu.

Reprezentacja II LO w Wieluniu:

  1. Hawryluk Kinga,
  2. Makos Nikola,
  3. Wicher Aleksandra.

Opiekunem drużyny jest Aleksandra Marcinkowska-Duda.

Chłopcy:

Grupa A:

  1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
  2. Technikum SPSK w Wieluniu,
  3. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,

Grupa B:

  1. Zespół  Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
  2. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu,
  3. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki  w Wieluniu,

Kolejność spotkań:

Grupa A:

  1. ZS nr 1 – T. SPSK – 3 : 0,
  2. T. SPSK – ZS nr 2 – 0 : 3,
  3. ZS nr 1 – ZS nr 2 – 2 : 3,

Grupa B:

  1. II LO – ZS nr 3   – 3 : 0,
  2. ZS nr 3 – I LO – 2 : 3,
  3. I LO – II LO – 0 : 3,

Mecz o III miejsce:

  • ZS nr 1 – I LO – 3:2,

Mecz o I miejsce:

  • ZS nr 2 – II LO – 0 : 3,

Końcowa kolejność:

  1. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu,
  2. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
  3. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
  4. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu,
  5. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
  6. Technikum SPSK w Wieluniu.

Reprezentacja II LO w Wieluniu:

  1. Dziadak Oliwier,
  2. Pabisiak Jakub,
  3. Pęcherczyk Norbert.

Opiekunem drużyny jest Konrad Pałyga.

Zwycięskie zespoły zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zagrają w półfinałach wojewódzkich, które odbędą się: dla dziewcząt 13 stycznia 2022 roku w Wieluniu i dla chłopców 14 stycznia 2022 roku w Zduńskiej Woli.

źródło: Dariusz Fitas/PSZS

Copyright © 2017-2022 Kocham Wieluń