Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Dziewczęta z I LO i chłopcy z ZS nr 2 najlepsi w powiecie w piłce ręcznej

8 listopada 2021 | Wydarzenia

W wieluńskiej hali WOSiR odbyły się dwudniowe Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Zawody zostały rozegrane 3 i 4 listopada w ramach Licealiady 2021/2022. Rywalizację dziewcząt wygrały reprezentantki I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu przed Zespołem Szkół nr 1 w Wieluniu, a wśród chłopców wygrali reprezentanci Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu przed I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu .

Te cztery drużyny będą reprezentować nasz powiat na Półfinałach Mistrzostw Województwa, które odbędą się w Wieluniu w dniach 16 i 18 listopada.

Wyniki spotkań:

Dziewczęta:

  1. ZS nr 3 – KLOiT – 1 : 1,
  2. ZS nr 1 – II LO – 4 : 1,
  3. I LO – KLOiT – 8 : 3,
  4. ZS nr 3 – ZS nr 1 – 2 : 3,
  5. I LO – II LO – 6 : 1,
  6. KLOiT – ZS nr 1 – 3 : 5,
  7. II LO – ZS nr 3 – 3 : 3,
  8. I LO – ZS nr 1 – 6 : 3,
  9. II LO – KLOiT – 2 : 4,
  10. I LO – ZS nr 3 – 3 : 0,

Końcowa kolejność:

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu – 8 pkt.
  2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 6 pkt.
  3. Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Technikum im. Bp. T. Kubiny w Wieluniu – 3 pkt.
  4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu – 2 pkt.
  5. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu – 1 pkt.

Reprezentacja I LO:

  1. Adamczyk Julia,
  2. Dębska Weronika,
  3. Dubas Agata,
  4. Kolczarek Aleksandra,
  5. Kowalewska Marta,
  6. Muszyńska Julia,
  7. Pietraszewska Rozalia,
  8. Pluskota Karolina,
  9. Płuciennik Lidia,
  10. Witczak Anna,
  11. Wolniak Karolina,
  12. Zawadzka Alicja,
  13. Duda Oliwia,
  14. Siwik Agata,
  15. Szataniak Agata,

Opiekunem drużyny jest Edyta Bukowiecka.

Chłopcy:

  1. I LO – ZS nr 3 – 9 : 4,
  2. ZS nr 1 – II LO – 10 : 7,
  3. ZS nr 2 – ZS nr 3 – 8 : 6,
  4. I LO – ZS nr 1 – 9 : 6,
  5. ZS nr 2 – II LO – 11 : 5,
  6. ZS nr 3 – ZS nr – 7 :7 (2 : 1),
  7. II LO – I LO – 4 : 14,
  8. ZS nr 2 – ZS nr 1 – 10 : 13,
  9. II LO – ZS nr 3 – 6 : 10,
  10. ZS nr 2 – II LO – 11 : 9,

Końcowa kolejność:

  1. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
  3. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
  4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu
  5. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu

Reprezentacja ZS nr 2:

  1. Drab Szymon,
  2. Dwornicki Albert,
  3. Gajda Mateusz,
  4. Gierak Dawid,
  5. Hanas Miłosz,
  6. Juszczak Jakub,
  7. Kucharski Jakub,
  8. Kuś Krystian,
  9. Modrzejewski Marcel,
  10. Matyja Kacper,
  11. Sobczak Mateusz,
  12. Sztuka Jakub.

Opiekunem drużyny jest Robert Parnowski.

źródło: Dariusz Fitas/PSZS w Wieluniu

Copyright © 2017-2021 Kocham Wieluń