17 czerwca w Zespole Szkół nr 2 w Wieluniu odbyła się debata społeczna pod hasłem „Psychoaktywna pułapka – Myśl. Wybieraj. Żyj”.
W niedzielę, 15 czerwca, w kościele św. Józefa w Wieluniu odbył się koncert organowy.
Kino-Teatr „Syrena” przy ul. Narutowicza w Wieluniu przedstawia nowy repertuar placówki.
Na placu Legionów w Wieluniu 11 czerwca uroczyście otwarto wystawę zatytułowaną „Wspólnie dla Gminy Wieluń – 35 lat samorządu”.
31 maja ogród Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie zamienił się w prawdziwą scenę artystyczną, pulsującą rytmami znanymi z opolskich festiwali.
W najbliższy weekend, 14 i 15 czerwca, Wieluń stanie się centrum lokalnego świętowania.
Kino-Teatr „Syrena” przy ul. Narutowicza w Wieluniu przedstawia nowy repertuar placówki.
7 czerwca malownicza sceneria altany przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Osjakowie ponownie zatętniła życiem, stając się sercem regionalnej kultury.