11 czerwca w jednym z marketów na terenie Wielunia doszło do kradzieży sklepowej.
Choć wielu osobom wydaje się, że policyjna służba kończy się wraz ze zdjęciem munduru, rzeczywistość potrafi pokazać coś zupełnie innego.
16 lutego dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej, w rejonie placówek handlowych, zauważył samochód powiązany z kradzieżą z dnia 3 lutego.
Trzej mężczyźni oraz kobieta w wieku od 20 do 32 lat zostali zatrzymani przez wieluńskich kryminalnych za kradzieże w sklepach na terenie Wielunia.
W dniu 24 sierpnia pracownicy ochrony jednego z wieluńskich dyskontów zatrzymali i oddali w ręce policji 31-latka.
We wtorek, 28 czerwca, wieluńscy dzielnicowi wytypowali i zatrzymali 23-latka podejrzanego o kradzieże na terenie jednej z placówek handlowych.
W poniedziałek, 11 kwietnia, zatrzymano trzy młode kobiety podejrzane o kradzieże sklepowe.