Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego przyznała stypendia w ramach XXII Edycji Programów Stypendialnych

3 listopada 2020 | Szkolnictwo

Programy stypendialne Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego realizuje od początku swojego funkcjonowania.

Fundacja wspiera utalentowanych uczniów i studentów, którzy świadomi swoich zdolności, mają odwagę zdobywać kolejne szczyty.

Jeden zdolny człowiek może w przyszłości być odpowiedzialny za wiele innowacyjnych zmian. Razem z naszymi darczyńcami możemy realnie pomóc wyjątkowym młodym ludziom.

Inwestowanie w młodych ludzi jest naszym priorytetem i jest to dobra inwestycja dla nich samych i dla społeczeństwa.

– powiedział podczas ubiegłorocznej uroczystości prezes Fundacji Andrzej Chowis

Lista stypendystów XXII edycji programów Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych„Równe Szanse”:

Kategoria Absolwent
1. Agnieszka Musiał – I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu – stypendium Fundacji,
2. Wiktor Łaniewski- I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu – stypendium Fundacji,
3. Magdalena Kołaczyk – I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu – stypendium specjalne Wielton S.A.,
4. Maja Sud – II LO im. J. Korczaka w Wieluniu – stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa,

Kategoria Uczeń Szkoły Ponadpodstawowej
1. Julia Kokocińska- I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu – stypendium Fundacji,
2. Szymon Mielczarek- II LO im. J. Korczaka w Wieluniu – stypendium Fundacji,
3. Martyna Boryczka – II LO im. J. Korczaka w Wieluniu – stypendium Fundacji,
4. Monika Kowalczyk – ZS im. H. Sienkiewicza w Pajęcznie – stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.,
5. Patrycja Kowalczyk- ZS im. H. Sienkiewicza w Pajęcznie – stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.,
6. Monika Kalemba – ZS nr 1 w Wieluniu – stypendium specjalne Wielton S.A.,
7. Zuzanna Krajcer – II LO im. J. Korczaka w Wieluniu – stypendium specjalne Wielton S.A.,
8. Martyna Zarzycka – I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu – stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa,
9. Kamil Cieśla – II LO im. J. Korczaka w Wieluniu – stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa,
10. Michalina Dymalska – II LO im. J. Korczaka w Wieluniu – stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa,
11. Jerzy Dudek – I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu – stypendium specjalne Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa,

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem uroczyste wręczenie stypendiów XXII edycji programów Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego nie odbędzie się.

fot. archiwum

Copyright © 2017-2020 Kocham Wieluń