Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Drużyny: żeńska z ZS nr 1 i męska z ZS nr 3 w Półfinałach Mistrzostw Województwa w koszykówce

17 marca 2019 | Szkolnictwo

13 i 14 marca 2018 r. w Wieluńskim Gimnazjum nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w koszykówce dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady 2018/19.

W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 a w rywalizacji chłopców reprezentacja Zespołu Szkół nr 3.

Zwycięskie drużyny z Wielunia będą reprezentować nasz powiat w półfinałach mistrzostw województwa: dziewczęta z Zespołu Szkół nr 1 będą reprezentować powiat wieluński w półfinałach, które odbędą się 21.03.2019r. w Łasku a chłopcy z Zespołu Szkół nr 3 – 22.03.2019 r. w Sieradzu.

Wyniki zawodów dziewcząt 13 marca:

Grupa „A”:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
2. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
3. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,

Grupa „B”:
4. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu,
5. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bp. T. Kubiny w Wieluniu,
6. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu,

Kolejność spotkań:
Grupa „A”:
1. ZS1 – ZS3 – 27 : 9,
3. ZS3 – ZS2 – 24 : 2,
5. ZS1 – ZS2 – 34 : 4,

Grupa „B”:
2. II LO – KLO – 31 : 15,
4. KLO – I LO – 11 : 25,
6. II LO – I LO – 20 : 27,

Miejsce po fazie grupowej:

Grupa „A”:
1. ZS1,
2. ZS3,
3. ZS2,

Grupa „B”:
1. I LO,
2. II LO,
3. KLO,

Mecz o 3 miejsce:
7. 2A – 2B – ZS3 – II LO – 11 : 21,

Mecz o 1 miejsce:
8. 1A – 1B – ZS1 – I LO – 26 : 8,

Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
2. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu,
3. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
4. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu,
5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
6. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bp. T. Kubiny w Wieluniu.

Reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu:
1. Baranowicz Eliza,
2. Barańska Jolanta,
3. Chudecka Katarzyna,
4. Fidelak Oliwia,
5. Foryś Weronika,
6. Golańska Natalia,
7. Gwiazda Dagmara,
8. Janus Barbara,
9. Kabalec Aleksandra,
10. Maniak Milena,
11. Musiał Gabriela,
12. Wereszczyńska Wiktoria,

Trenerem drużyny był Tomasz Gustaw

Wyniki zawodów chłopców 14 marca:

Grupa „A”:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
2. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
3. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,

Grupa „B”:
4. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu,
5. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bp. T. Kubiny w Wieluniu,
6. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu,

Kolejność spotkań:

1. ZS1 – II LO – 6 : 10,
2. ZS3 – ZS2 – 19 :11,
3. I LO – II LO – 28 : 18,
4. ZS1 – ZS3 – 6 : 16,
5. I LO – ZS2 – 26 : 11,
6. II LO – ZS3 – 5 :27,
7. ZS2 – ZS1 – 23 : 8,
8. I LO – ZS3 – 6 : 27,
9. ZS2 – II LO – 26 : 4,
10. I LO – ZS1 – 17 : 10,

Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
2. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu,
3. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
4. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu,
5. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,

Reprezentacja chłopców Zespołu Szkół nr 3 w Wieluniu:
1. Bednarek Bartosz,
2. Bednarek Filip,
3. Blabuś Przemysław,
4. Chudecki Jakub,
5. Czarnogrecki Jakub,
6. Golański Błażej,
7. Kowalczyk Bartosz,
8. Nawrocki Bartłomiej,
9. Nawrocki Wiktor,
10. Nowak Dawid,
11. Perek Kacper,
12. Podgórniak Michał,

Trenerem drużyny był Hieronim Wolny.

Dariusz Fitas
SZS w Wieluniu

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2019 Kocham Wieluń