Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Reprezentacje Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu najlepsze w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

25 stycznia 2019 | Szkolnictwo

22 i 23.01.2019r. w hali WOSiR w Wieluniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach LICEALIADY 2018/19.

W rywalizacji  dziewcząt wygrała reprezentacja z Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu (trener Zygmunt Boryczka), która wyprzedziła dziewczęta z II Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu (trener Aleksandra Marcinkowska – Duda) i awansowała do zawodów Półfinałowych Mistrzostw Województwa, które zostaną rozegrane 30.01.201 9r. w Zduńskiej Woli.

W zmaganiach chłopców również wygrali reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu (trener Zygmunt Boryczka), którzy w meczu decydującym o mistrzostwie powiatu pokonali drużynę z Zespołu Szkół nr 2  w Wieluniu (trener Dariusz Fitas). Obie te drużyny również awansowały do Półfinałów Mistrzostw Województwa, które rozegrane zostaną 31.01.2019r.w Wieluniu.

Kolejność końcowa dziewcząt:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
2. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu
3. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu
5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu
6. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bp. T. Kubiny w Wieluniu

Zwycięska drużyna awansowała do Półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbędą się w 30.01.2019 r. w Zduńskiej Woli.

Reprezentacja dziewcząt ZS nr 1 w Wieluniu:
1. Bochenek Klaudia
2. Czerniak Martyna
3. Glapa Marta
4. Golańska Maja
5. Gruszka Katarzyna
6.Pietrzak Weronika
7. Puhalska Wiktoria
8. Wróbel Dajana
9. Zielińska Paulina

Trener drużyny – Zygmunt Boryczka

Kolejność końcowa chłopców:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
2. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu
3. Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
4. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu
5. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w

Dwie pierwsze drużyny reprezentować będą powiat wieluński w Półfinałach Mistrzostw Województwa, które odbędą się 31.0.2019r. w Wieluniu.

Reprezentacja chłopców ZS nr:
1. Braliński Patryk
2. Golus Mateusz
3. Kałużny Jakub
4. Lewiński Kacper
5. Majchrzak Jakub
6. Pietraszewski Piotr
7. Sergiel Mateusz
8. Szeląg Kamil
9. Tomczak Łukasz
10. Tomczak Radosław
11. Walkowiak Hubert

Opiekun – Zygmunt Boryczka

tekst, zdęcia: Darek Fitas – koordynator PSZS w Wieluniu
Zofia Białas/kultura.wielun.pl

 

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2019 Kocham Wieluń