Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

W „Domku Harcerza” rozegrano półfinały wojewódzkie w szachach drużynowych

14 grudnia 2018 | Szkolnictwo

12 grudnia 2018r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu rozegrano półfinały wojewódzkie w szachach drużynowych.

Wzięły w nich udział 4 ekipy z rocznika 2006 i młodszych („Igrzyska Dzieci”) oraz 5 z roczników 2003-2005 („Igrzyska Młodzieży Szkolnej”). Zawody organizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieluniu oraz Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu (dyr. Jerzy Nowakowski).

Przygotowaniem turnieju zajął się Pan Waldemar Wolniaczyk, który jednocześnie był sędzią głównym zawodów.

„Igrzyska Dzieci” (rocznik2006 i młodsi):

Wyniki zawodów:
1. SP 5 Wieluń – 10.0 pkt.,
2. PSP Biała – 9.0 pk.,
3. ZSO Nr 1 Sędziejowice – 5.0 pkt.,
4. SP Okup – 0.0 pkt.,

Końcowa kolejność:
1. SP nr 5 w Wieluniu (pow. wieluński)
2. PSP w Białej(pow. wieluński)
3. ZSO Nr 1 w Sędziejowicach (pow. łaski)
4. SP w Okupie (pow. łaski)

Awans do finału wojewódzkiego (18.12.2018r.-Zgierz):
1. SP nr 5 w Wieluniu (powiat wieluński)
2. PSP w Białej (powiat wieluński)

Skład SP 5 Wieluń:
1. Bator Szczepan,
2. Soja Adam,
3. Szafran Kinga,
4. Włodarczyk Hanna,
Opiekunem jest Waldemar Wolniaczyk.

Skład PSP Biała:
1. Chrobot Tomasz,
2. Michałczyk Antoni,
3. Michałczyk Natalia,
4. Patyk Zofia,

Opiekunem jest ks. Mirosław Rapcia.

„Igrzyska Młodzieży Szkolnej” (rocznik 2003-2005)

Wyniki zawodów:
1. SP Skomlin – 8.0 pkt.,
2. SP Gminy Sieradz – 6.0 pkt.,
3. SP 4 Wieluń – 4.0 pkt.,
4. ZSO w Łasku-Kolumnie – 2.0 pkt.,
5. SP Okup – 0.0 pkt.,

Końcowa kolejność:
1. SP w Skomlinie (pow. wieluński),
2. SP Gminy Sieradz (pow. sieradzki),
3. SP nr 4 w Wieluniu (pow. wieluński),
4. ZSO w Łasku-Kolumnie (pow. łaski),
5. SP w Okupie (pow. łaski),

Awans do finału wojewódzkiego (18.12.2018r.-Zgierz):
1. SP w Skomlinie (pow. wieluński),
2. SP Gminy Sieradz w Sieradzu (pow. sieradzki),

Skład SP Skomlin:
1. Matyjasek Michalina,
2. Matys Krzysztof,
3. Słonina Adam,
4. Swiatek Kamil,

Opiekunem jest Leszek Sobczyk.

Sylwester Wolny i Michał Janik
Koordynatorzy PSZS w Wieluniu


Copyright © 2017-2019 Kocham Wieluń