Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego wręczyła stypendia w ramach XX Edycji Programów Stypendialnych

25 listopada 2018 | Szkolnictwo

W dniu 22 listopada w auli I Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Wieluniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród pieniężnych przez Fundację na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego.

Było to wręczenie stypendiów XX Edycji Programów Stypendialnych Fundacji: „Równe Szanse” i „Stypendia Pomostowe” ( z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi ) oraz nagród w konkursach Fundacji: „Sportowiec” i „Talenty”.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy placówek oświatowych, sponsorzy oraz stypendyści wraz z rodzinami.

LISTA LAUREATÓW XX EDYCJI PROGRAMÓW FUNDACJI:

Kategoria szkoły ponadpodstawowe:

– Stypendia na okres 6 miesięcy:
1. Patrycja Brzozowska – I LO w Wieluniu,
2. Maria Żuchowska – I LO w Wieluniu,
3. Justyna Warzycha – II LO w Wieluniu,
4. Przemysław Mosiala – I LO w Wieluniu,
5. Zuzanna Siwik – II LO w Wieluniu,
6. Julia Chęcińska – I LO w Wieluniu,
7. Joanna Bogus – I LO w Wieluniu,
8. Katarzyna Kaleta – ZS nr 1 w Wieluniu,
9. Paulina Filipiak – II LO w Wieluniu,
10. Wiktoria Górka – I LO w Wieluniu,
11. Dominika Włodarczyk – II LO w Wieluniu,

– Stypendia specjalne na okres 10 miesięcy:
1. Daniel Korus – ZS im. H. Sienkiewicza w Pajęcznie – stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.,
2. Norbert Spychała – II LO w Wieluniu – stypendium specjalne Wielton S.A.,
3. Ewa Majkut – ZS nr 1 w Wieluniu – stypendium specjalne Wielton S.A.,
4. Michalina Dymalska – I LO w Wieluniu – stypendium specjalne WSM,
5. Anna Sztyglic – I LO w Wieluniu – stypendium specjalne WSM,

Kategoria – oddziały gimnazjalne:

– Stypendia na okres 6 miesięcy:
1. Julia Sztuka – SP Wierzchlas,
2. Alicja Borek – SP Osjaków,
3. Antonina Sołtysiak – SP nr 4 w Wieluniu,

– Stypendia specjalne na okres 10 miesięcy:
1. Natalia Graczyk – Gimnazjum w Działoszynie – stypendium specjalne Cementownia Warta S.A.,
2. Anna Majkut – SP nr 4 w Wieluniu – stypendium specjalne Wielton S.A.,

Kategoria – sportowiec:

1. Wiktor Kędzia – Technikum Ekonomiczne we Wrocławiu – nagroda 1 000 zł,
2. Dominik Brzeźiński – I LO w Wieluniu – nagroda 1 000 zł,
3. MLKS Wieluń – nagroda 1 000 zł,
– Dominika Włodarczyk – II LO,
– Sandra Bralińska – II LO,
– Katarzyna Jajczak – ZS nr 1,
– Marta Glapa – ZS nr 1,

Kategoria – talenty:

1. Hubert Krysztofiński – CXXII LO w Warszawie – nagroda 1 000 zł,

Kategoria – stypendia pomostowe:

1. Dawid Grajoszek – Politechnika Wrocławska – absolwent I LO w Wieluniu,
2. Radosław Ścigała – Politechnika Wrocławska – absolwent I LO w Wieluniu,
3. Ewa Żuberek – Politechnika Wrocławska – absolwentka I LO w Wieluniu,
4. Natalia Zimoch – Politechnika Łódzka – absolwentka I LO w Łodzi.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń