Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców – Licealiada 2018/19

20 listopada 2018 | Szkolnictwo

W dniach 14 i 15 listopada w wieluńskiej hali WOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców, rozgrywane w ramach Licealiady 2018/19.

W kategorii dziewcząt wygrała reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego a w kategorii chłopców Zespół Szkół nr 3.

Kolejność końcowa dziewcząt:
1. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
3. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu
4. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Bp. T. Kubiny w Wieluniu
5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu
6. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu

Zwycięska reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego:
1. Gajewska Paulina,
2. Górka Wiktoria,
3. Janik Weronika,
4. Jarząb Milena,
5. Kamyk Alicja,
6. Klimińska Wiktoria,
7. Kośmider Aleksandra,
8. Lewandowska Natalia,
9. Ochocka Justyna,
10. Piśla Patrycja,
11. Pochrzęst Karolina,
12. Szydło Daria,

Opiekunem drużyny jest Edyta Bukowiecka,

Reprezentacje I LO i ZS nr 1 awansowały do Półfinału Mistrzostw Województwa, który odbędzie się 22.11.2018r. w Wieluniu.

Kolejność końcowa chłopców:
1. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu – 12 pkt.
2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 9 pkt.
3. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu – 6 pkt.
4. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu – 3 pkt.
5. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu – O pkt.

Zwycięska reprezentacja chłopców Zespołu szkół nr 1 w Wieluniu:
1. Białek Piotr,
2. Cłapa Bartosz,
3. Dyminikowski Jakub,
4. Gnych Krystian,
5. Grzesiuk Bartosz,
6. Kamola Oliwier,
7. Kościelny Wojciech,
8. Madziara Dominik,
9. Przygoda Grzegorz,
10. Przygoda Łukasz,
11. Przygoda Patryk,
12. Skorupa Dawid,
13. Surleta Adam,
14. Zając Miłosz,

Opiekunami są Stasiak Marek i Gustaw Tomasz.

Dwie pierwsze drużyny reprezentować będą powiat wieluński w Półfinałach Mistrzostw Województwa, które odbędą się 21.11.2018r. w Wieluniu.

Darek Fitas
koordynator PSZS w Wieluniu

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń