Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Waldemar Kluska - kandydat na Burmistrza Wielunia

W Starostwie Powiatowym podsumowano osiągnięcia sportowe szkół Powiatu Wieluńskiego

10 października 2018 | Szkolnictwo

9 października w Starostwie Powiatowym w Wieluniu odbyło się podsumowanie współzawodnictwa szkół Powiatu Wieluńskiego w ramach PSZW w roku szkolnym 2017/2018.

Na spotkanie przybyli dyrektorzy, wicedyrektorzy i nauczyciele ze wszystkich nagrodzonych szkół, którzy odebrali puchary, gratulacje i wyróżnienia z rąk Starosty Wielunia Andrzeja Stępnia, Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Zenona Kołodzieja i Przewodniczącego Zarządu Szkolnego Związku Sportowego Marka Stasiaka.

Igrzyska dzieci – chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu,
2. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej,
3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach,
4. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu ,
5. Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku,
6. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Osjakowie,

Igrzyska dzieci – dziewczynki:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu,
2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu ,
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej,
4. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Osjakowie,
5. Szkoła Podstawowa w Ostrówku,
6. Zespół Szkół Samorządowych im. Władysława Stanisława Reymonta w Pątnowie,

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy:
1. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu ,
2. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach,
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej,
4. Szkoła Podstawowa w Ostrówku,
5. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu,
6. Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstańców Śląskich w Wieluniu,

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta:
1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej,
2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu,
3. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czarnożyłach,
4. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Osjakowie,
5. Szkoła Podstawowa w Ostrówku,
6. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Wieluniu,

Licealiada – chłopcy:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
2. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu,
3. Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu,
4. Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu,
5. II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu,

Licealiada – dziewczęta:
1. I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu,
2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu,
3. II Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka w Wieluniu,
4. Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu,
5. Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu,
6. Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. bp. Teodora Kubiny w Wieluniu,

Wyróżnienia:
1. Za zajęcie II miejsca w Finale Województwa Łódzkiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców dla reprezentacji Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Białej,
2. Za zajęcie II miejsca w Finale Województwa Łódzkiego w Piłce Ręcznej Chłopców dla reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu,
3. Za zajęcie X miejsca w Rozgrywkach Ogólnopolskich w Piłce Siatkowej Chłopców dla reprezentacji Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

Reklama Waldemar Kluska - kandydat na Burmistrza Wielunia

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń