Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 przygotowano w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

22 czerwca 2018 | Szkolnictwo

W środę 20 czerwca w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza odbyła się Powiatowa Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2017/2018.

Podczas uroczystości przybyłych gości powitał dyrektor szkoły Dariusz Kowalczyk a następnie głos zabrał Starosta Wielunia Andrzej Stępień nie szczędząc słów uznania pod adresem zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Za szczególne osiągnięcia uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkół wraz ze wspierającymi je instytucjami Starosta Andrzej Stępień i przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Owczarek osobiście pogratulowali wręczając wszystkim dyplomy i nagrody.

Uwieńczeniem uroczystości była etiuda teatralna „Czas wyobraźni” przygotowana przez uczniów ZS nr 2. 

Uczniowie:

I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu:
1. Mateusz Marzec,
2. Marta Jajczak,
3. Julia Grabowska,
4. Michalina Krzemianowska,
5. Julia Wilk,

II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu:1. Paulina Sitarska,
2. Martyna Piekielna,
3. Oskar Świdurski,
4. Katarzyna Tomaszek,
5. Julia Sikora,

ZS nr 1 w Wieluniu:
1. Michał Polewiak,
2. Julia Michalik,
3. Maja Sobczyk,
4. Anna Goclik,
5. Natalia Łączna,
6. Dominik Małolepszy,
7. Filip Włodarczyk,
8. Nicola Kubiak,
9. Dajana Wróbel,
10. Julia Klimaszewska,

ZS nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu:
1. Damian Skupiński,
2. Błażej Stanek,
3. Joanna Cyl,
4. Konrad Sas,
5. Wiktoria Kowalczyk,

ZSnr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu:
1. Klaudia Pilarczyk,
2. Paulina Płuska,
3. Wiktoria Bujnowicz,
4. Mateusz Leszczyk,

ZSS w Wieluniu:
1. Julia Urbaniak,
2. Justyna Harbarczyk,
3. Patrycja Dubińska,

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Gromadzicach:
1. Katarzyna Stochmiałek,
2. Sebastian Gadomski,
3. Damian Ciupek,

Międzyszkolna Bursa w Wieluniu:
1. Paulina Gęsiak,

Nauczyciele:

I LO im. Tadeusza Kościuszki:
1. Aleksandra Antosik – Karasek,
2. Paweł Packi,

II LO im. Janusza Korczaka:
1. Małgorzata Wasiak,
2. Marzena Aftyka-Piktus,
3. Alicja Połowinczak,

ZS nr 1:
1. Edyta Nicjejewska,
2. Renata Kaczmarek,
3. Marek Ignasiak,
4. Marek Marcinkowski,

ZS nr 2 im. Jana Długosza:
1. Roman Błaszczyk,
2. Karolina Kik,
3. Małgorzata Kowalska,

ZS nr 3 im. Mikołaja Kopernika:
1. Ewa Sztuka,
2. Agata Spaleniak,
3. Szymon Lach,
4. Jarosław Kubat,

ZSS w Wieluniu:
1. Renata Suliga-Czekaj,
2. Joanna Landowski,

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Gromadzicach:
1. Iwona Czyż-Pilarska,

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna:
1. Sylwia Falkowska,
2. Aleksandra Płaczek,
3. Katarzyna Konieczna,

Międzyszkolna Bursa:
1. Dorota Nowicka,

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu:
1. Grażyna Kaczmarek,

Wyróżenienia Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji:

1. były dyrektor Zespółu Szkół Specjalnych Anita Brzezińska,
2. dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu Magdalena Wicher,
3. Piotr Pawlak – OHP,

Sponsor/firma/partner szkoły/osoby/instytucje:

I LO im. Tadeusza Kościuszki:
1. Rafał Płóciennik,
2. Anna Dziuba – Marzec,

II LO im. Janusza Korczaka:
1. Józef Ranoszek,
2. Robert Zimnowoda,
3. Piotr Sitarski,
4. Dyrektor SP ZOZ Wieluń,

ZS nr 1 w Wieluniu:
1. Krzysztof Nowakowski,
2. Michał Ratajczak,

ZS nr 2 im. Jana Długosza:
1. Tomasz Wypchło,

ZS nr 3 im. Mikołaja Kopernika:
1. Anna Walkowiak,
2. Teresa Łężak,
3. Wacław Witkowski,
4. Krzysztof Nowakowski,

ZSS w Wieluniu:
1. Tomasz Barszczewski,

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Gromadzicach:
1. Agnieszka Janik,
2. Zenon Rybak,
3. Dariusz Czyż,

Pracownicy szkół:

II LO im. Janusza Korczaka:
1. Zofia Kempa,
2. Anna Pabich,

ZS nr 2 im. Jana Długosza:
1. Urszula Grzybowska,
2. Jadwiga Madalińska,
3. Joanna Pielucha,

ZS nr 3 im. Mikołaja Kopernika:
1. Zofia Maluśka,
2. Wacław Urbaniak,

ZSS w Wieluniu:
1. Anna Skoczylas.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń