Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Ogłoszono wyniki Zawodów Sportowo – Obronnych „Sprawni jak Żołnierze 2018”

15 czerwca 2018 | Szkolnictwo

24 maja w Wieluniu Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu wraz z kuratorem oświaty panem Grzegorzem Wierzchowskim zorganizował  Zawody Sportowo – Obronne dla szkół ponadgimnazjalnych – „Sprawni jak żołnierze 2018”.

11 czerwca natomiast w Muzeum Ziemi Wieluńskiej uroczyście podsumowano, ogłoszono zwycięzców i wręczono nagrody w Zawodach Sportowo – Obronnych „Sprawni jak Żołnierze 2018”.

Gośćmi specjalnymi byli Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwona Koperska i Wicestarosta Powiatu Wieluńskiego Marek Kieler, którzy wręczyli nagrody najlepszym drużynom. Dokładne wyniki Zawodów Sportowo – Obronnych „Sprawni jak Żołnierze 2018” są w naszej galerii.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
I miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 75 pkt.,
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie – 69 pkt.,
III miejsce – XVIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi – 52 pkt.,
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku – 51 pkt.,
V miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach – 50 pkt.;

Klasyfikacja końcowa dchłopców:
I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie – 70 pkt.,
II miejsce – Liceum Ogólnokształcące w Poddębicach – 69 pkt.,
III miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 66,5 pkt.,
IV miejsce – III Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie – 64 pkt.,
V miejsce – Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach – 60 pkt. (strz.);

Reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu zajęła I miejsce w województwie i tym samym reprezentowała województwo łódzkie w Finale Centralnym zajmując 9 miejsce gdzie Dajana Wróbel uzyskała najlepszy czas w pływaniu a chłopcy uplasowali się na 3 miejscu.

Skład drużyny dziewcząt z ZS nr1:
1. Nicola Kubiak – 3TE,
2. Julia Klimaszewska – 2TB,
3. Dajana Wróbel – 2TB;

Skład drużyny chłopców z ZS nr1:
1. Damian Gorący – 2TNG,
2. Konrad Woltański – 2TE,
3. Bartosz Grzesiuk – 2TE.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń