Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

W PMDKiS odbył się XIV Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Optymistycznej i Turystycznej

19 marca 2018 | Szkolnictwo

Wydarzenie pt. „Piosenka z uśmiechem” odbyło się 16 marca w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu.

Na Festiwal napłynęły 63 zgłoszenia z powiatów: wieluńskiego, pajęczańskiego, zduńskowolskiego, oleskiego. Przesłuchania odbywały się w czterech kategoriach: szkoły podstawowe klasy I – III, IV – VI, klasy VII szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne, szkoły ponadgimnazjalne.

Zmagania festiwalowe oceniło jury w składzie:
1. Dorota Staszak – nauczyciel muzyki
2. Grażyna Bakalarczyk – emerytowana nauczycielka muzyki w Kolegium Nauczycielskim w Wieluniu
3. Aneta Włodarczyk – nauczyciel muzyki w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu  w czterech kategoriach wiekowych.

Po przesłuchaniu solistów jury przyznało nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: szkoły podstawowe kl. I – III

I miejsce – Natalia Michałczyk – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej,
II miejsce – Oliwia Kałuża – Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece,
III miejsce – Julia Byczak – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,

Wyróżnienia:
1. Wiktor Kubiaczyk – Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Rudzie,
2. Amelia Wiszniewska – Szkoła Podstawowa w Mierzycach,
3. Dominika Włodarczyk – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej,
4. Marianna Majchrowska – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,
5. Zofia Sujka – Zespół Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece,

Kategoria: szkoły podstawowe kl. IV-VI

I miejsce – Adrianna Włodarczyk – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,
II miejsce – Martyna Walczak – Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach,
II miejsce – Lena Wasilewska – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli,
III miejsce – Natalia Kałuzińska – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,

Wyróżnienia:
1. Patrycja Przybysz – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli,
2. Oliwia Wiśniewska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej,
3. Alicja Pabjaniak – Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Konopnicy,
4. Martyna Pawełczyk – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej,

Kategoria: kl. VII szkoły podstawowej i gimnazjaliści

I miejsce – Maja Ciach – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,
II miejsce – Aleksandra Płatek – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,
III miejsce – Wiktoria Jędrysiak – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,
III miejsce – Julia Włodarczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Siemkowicach,

Wyróżnienia:
1. Norbert Kuświk – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli,
2. Karolina Wolniak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej,

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Anna Ciupa – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. I Armii Wojska Polskiego w Praszce,
I miejsce – Paulina Jarząb – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej,
I miejsce – Jakub Wawrzyniak – I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu,
II miejsce – Katarzyna Panaszek – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu,
III miejsce – Agata Juszczak – Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli,

Wyróżnienia:
1. Dominika Dubas – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń