Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Dominika Włodarczyk wygrywa w XII Memoriale Kazimierza Gazdy w Pszczynie

19 lipca 2019 | Sport

Nasi zawodnicy, po znakomitych w ich wykonaniu Mistrzostwach Polski, nie zwalniają tempa.

Pomimo walki w okrojonym składzie wieluńscy kolarze trzykrotnie stanęli na podium.

Juniorka Dominika Włodarczyk w minioną niedzielę, 14 lipca, zwyciężyła w ogólnopolskim kryterium kolarskim w Pszczynie. W końcowej punktacji memoriału Kazimierza Gazdy pokonała Małgorzatę Dąbrowską z Dzierżoniowa i Kulczyk Sylwią z Grudziądza. Dominika dołożyła do tego jeszcze 3 miejsce wśród Elity Kobiet.

Z dobrej strony w wyścigu kategorii U-23 pokazał się były zawodnik, wychowanek MLKS-u, Adam Kuś ściągający się w tym roku w barwach zawodowej grupy kolarskiej Hurom BDC Development, który stanął na 3 stopniu podium w kategorii Orlik.