Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Niedźwiedzie trenowały z mistrzem świata federacji ISKA w kickboxingu Łukaszem Jaroszem

6 marca 2019 | Sport

Sportowy Klub Taekwon-do Niedźwiedź gościł w swojej siedzibie byłego mistrza świata federacji ISKA w kickboxingu.

Łukasz Jarosz poprowadził seminarium i zajęcia, zarówno z Niedźwiedziami, jak i zawodnikami zaprzyjaźnionych klubów. Kilkukrotny mistrz Polski pracował z dwiema grupami uczestników seminarium. W sumie z Jaroszem trenowało prawie 70 osób.

W klubie podsumowano także miniony, bardzo udany rok. W sumie reprezentanci Niedźwiedzia wywalczyli prawie 300 medali na różnych zawodach, nie tylko w taekwon-do, ale również w kickboxingu.

Zawodnicy klubu zdobyli dokładnie 287 krążków w 6 rankingowych turniejach o randze międzynarodowej. Biorąc pod uwagę liczbę wywalczonych medali zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej w Otwartych Mistrzostwach Polski Takewon-do ITF HQ Korea w Strzegomiu.Do tego dołożyli trzecią lokatę drużynowo w mocno obsadzonym turnieju Polish Open Cup w Dzierżoniowie.

Były to największe zawody, w jakich do tej pory startowały Niedźwiedzie. Medale wisiały na szyjach zawodników klubu także podczas Pucharu Polski i Mistrzostw Polski ZS PUT. Licząc krążki zdobyte w całym 2018 roku zawodnicy Niedźwiedzia zajęli drugie miejsce w kraju.

Reprezentanci klubu zanotowali też debiut w Pucharze Polski w kickboxingu. W Świdniku wywalczyli pierwsze medale w formule pointfighting. W tym roku planują wyjazd na Mistrzostwa Świata.