Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Na Krytej Pływalni WOSiR w Wieluniu odbył się XXVIII miting pływacki „Złota Płetwa”

28 grudnia 2018 | Sport

W sobotę 15 grudnia  odbył się XXVIII miting pływacki „Złota Płetwa” na Krytej Pływalni Wieluńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wieluniu.

W zawodach wystartowali zawodnicy i zawodniczki z przedszkoli, szkół podstawowych  gimnazjalnych. Każda najlepsza trójki w każdej konkurencji otrzymała nagrody rzeczowe, medale i dyplomy.

Miting miał na celu popularyzację pływania wśród dzieci i młodzieży.

Wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Grupa 0 – przedszkole:

Styl dowolny – 15 m – chłopcy:
1. Pichlak Bartłomiej,
2. Sitek Kamil,
3. Jędrysiak Eryk,

Styl dowolny – 15 m – dziewczęta:
1. Zieleniewska Patrycja,
2. Podyma Patrycja,
3. Pacholik Lena,

Grupa I – rocznik 2010 – 2011
klasy I – II:

Styl dowolny – 25 m – dziewczęta:
1. Strzała Maja,
2. Bąk Amelia,
3. Buda Natalia,

Styl dowolny – 25 m – chłopcy:
1. Czekaj Antoni,
2. Maniak Kacper,
3. Ciężki Dawid,

Grupa II – rocznik 2008 – 2009
klasy III – IV:

Styl dowolny – 25 m – dziewczęta:
1. Rosiak Hania,
2. Strzała Anna,
3. Stępień Klaudia,

Styl grzbietowy – 25 m – dziewczęta:
1. Wiśniewska Maja,
2. Kulicka Antonina,
3. Musiał Maja,

Styl dowolny – 25 m – chłopcy:
1. Witkowski Tomasz,
2. Szczepaniak Michał,
3. Kuśmirek Bartosz,

Styl grzbietowy – 25 m – chłopcy:
1. Owczarek Kuba,
2. Sztyk Igor,
3. Lesiak Antoni,

Grupa III – rocznik 2006 – 2007
klasy V – VI:

Styl dowolny – 50m – dziewczęta:
1. Adamczyk Maja,
2. Zieleniewska Anna,
3. Duchnowska Lena,

Styl grzbietowy – 50 m – dziewczęta:
1. Bąk Aleksandra,
2. Kołodziej Karolina,
3. Buda Aleksandra,

Styl klasyczny – 50 m – dziewczęta:
1. Ogiela Zuzanna,
2. Kiczka Aleksandra,
3. Niciejewska Maria,

Styl dowolny – 50 m – chłopcy:
1. Cieślak Bartosz,
2. Woszczyk Marcel,
3. Jurczyk Szymon,

Styl grzbietowy – 50 m – chłopcy:
1. Raducki Wojciech,
2. Kolebacz Dawid,
3. Majchrowski Maciej,

Styl klasyczny – 50 m – chłopcy:
1. Skrzypecki Antoni,
2. Terczyński Marcel,
3. Hofman Tomasz,

Grupa IV – rocznik 2003 – 2005
klasy gimnazja:

Styl dowolny – 50 m – dziewczęta:
1. Rychlik Maja,
2. Półgrabia Kinga,
3. Walczak Martyna,

Styl dowolny – 50 m – chłopcy:
1. Pilarski Kacper,
2. Raducki Łukasz,
3. Strzała Bartosz.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2019 Kocham Wieluń