Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Wieluńskie zawodniczki zdobyły brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w jeździe dwójkami

12 października 2018 | Sport

Wieluńskie zawodniczki  Dominika Włodarczyk – Marta Glapa wywalczyły brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w jeździe dwójkami!

Od samego początku Dominika Włodarczyk i Marta Glapa były na prowadzeniu w wyścigu Mistrzostw Polski Juniorek w Golczewie. Na mecie 15 km nasze zawodniczki  miały gorszy czas tylko od dwójek zawodniczek z Pacyfiku Toruń i reprezentantek Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego w Kaliszu.

Po sobotnich zmaganiach w jeździe dwójkami, w niedzielę do walki o medale przystąpiły drużyny. Reprezentantki Wielunia w składzie Dominika Włodarczyk, Marta Glapa, Sandra Bralińska, Katarzyna Jajczak 30 km trasę wyścigu Juniorek pokonały ze średnią prędkością 40km/h.

Wystarczyło to do zajęcia drugiej lokaty, przegrały złoty medal różnicą 5 sekund z drużyną z Dzierżoniowa.