Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

W Wieluniu odbyła się 48. edycja Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego

19 lipca 2018 | Sport

15 lipca odbyła się 48. edycja Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego w Wieluniu. Ulicami miasta zmagało się niemal 200 zawodników z całej Polski i Czech.

Wyścigi zorganizowały: Gmina Wieluń oraz Międzygminny Ludowy Klub Sportowy w Wieluniu. Swoje umiejętności w jeździe kolarskiej mogli sprawdzić nie tylko zawodowcy ale też młodsi mieszkańcy Gminy Wieluń i seniorzy. Zmagania rozpoczęły się wyścigami dzieci a zakończyły wyścigiem VIP, w którym mogli uczestniczyć wszyscy chętni posiadacza dwóch kółek.

Podczas kryterium na Placu Legionów zorganizowano rowerowy tor przeszkód dla dzieci i młodzieży a dla najmłodszych Komenda Powiatowej Policji w Wieluniu przygotowała na swoim stoisku różne zabawy.

Wyniki poszczególnych grup wiekowych:

Przedszkolaki:
1. Zuzanna Zelcer,
2. Wiktor Jędrasik,
3. Tobiasz Płuciennik,

Szkoła Podstawowa Klasy I-III:
1. Bartosz Zelcer,
2. Klara Palagyiva,
3. Wojciech Bakota,

Szkoła Podstawowa Klasy IV-VI:
1. Aleksandre Jałowski,
2. Szymon Kosuń,
3. Olivier Strożek,
Jedyna dziewczynka to Patrycja Antończyk

Kategoria ŻAKINI:
1. Żaklina Saganowska – KS ROMET-RENEX Bydgoszcz,
2. Emilia Grabowska – CYKLOKLAS MERIDA SP SZKÓŁKA KOLARSKA UKS FENIK,
3. Aleksandra Smoliga – UKS ZEFIR,

Kategoria ŻAK:
1. Jakub Sasin – ACK STARA VES NAD ONDREJNICI,
2. Patryk Goszczurny – UKS ZEFIR,
3. Aleksander Lipińska – TKK PACIFIC Toruń – UKS SOKÓŁ Wlk. Rychnowo,

Kategoria Młodziczka:
1. Julia Wudniak – KS ROMET-RENEX Bydgoszcz,
2. Maria Hoffmann – UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik,
3. Andrea Machancova – TJ SIGMA HRANICA,

Kategoria Młodzik:
1. Radim Husicka – TJ SIGMA HRANICA,
2. Mateusz Przymusiński – UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik,
3. Marcin Rogowski – KS DEICHMANN ABUS MAT Sobótka,

Kategoria Juniorka Młodsza:
1. Zofia Picz – UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik,
2. Maja Naturalna – LSKK Bełchatów,
3. Katarzyna Jajczak – MLKS Wieluń,

Kategoria Junior Młodszy:
1. Jakub Havrlant – ACK STARA VES NAD ONDREJNICI,
2. Wiktor Ulatowski – KS DEICHMANN ABUS MAT Sobótka,
3. Piotr Matuszak – KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne,

Kategoria Juniorka:
1. Dominika Bykowska – ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz,
2. Dominika Włodarczyk – MLKS Wieluń,
3. Klaudia Królikowska – KS Społem ULISSE CENTRAL Łódź,

Kategoria Kobiety OPEN:
1. Karolina Karasiewicz – TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM,
2. Karlina Przybylak – UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik,
3. Monika Brzeźna – MAT ATOM DEWELOPER,

Kategoria Junior:
1. Adrian Marzec – TKK „PACIFIC” NESTLE FITNESS CYCLING TEAM,
2. Damian Bieniek – UKS MOTO AGBUD STELWELD JELCZ Laskowice,
3. Konrad Kołodziejski – ALKS STAL OCETIX IGLOTEX Grudziądz,

Kategoria ORLIK:
1. Alan Banaszek – CCC SPRANDI Polkowice,
2. Sebastian Matusiak – Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy,
3. Mateusz Kostański – KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne,

Kategoria VIP:
1. Krzysztof Misztal,
2. Paweł Wójcik,
3. Michał Wojcieszak,

Najmłodszymi uczestnikami wyścigu byli: Paweł Hajka i Aleksander Nicota.

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń