Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców Licealiada 2017/18

12 kwietnia 2018 | Sport

W dniach 10-11 kwietnia na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady 2017/18.

Zarówno w rywalizacji dziewcząt, jak i chłopców bezkonkurencyjne okazały się reprezentacje Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu, które reprezentować będą nasz powiat w Półfinałach Mistrzostw Województwa.

Kolejność spotkań dziewcząt:

1. II LO – ZS 2 – 6 : 0,
2. I LO – ZS 1 – 1 : 1,
3. ZS 3 – ZS 2 – 4 : 0,
4. II LO – I LO – 1 : 3,
5. ZS 3 – ZS 1 – 0 : 3,
6. ZS 2 – I LO – 0 : 8,
7. ZS 1 – II LO – 3 : 1,
8. ZS 3 – I LO – 0 : 0,
9. ZS 1 – ZS 2 – 4 : 0,
10. ZS 3 – II LO – 0 : 2;

Kolejność końcowa:

1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 10 pkt.,
2. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu – 8 pkt.,
3. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu – 6 pkt.,
4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu – 4 pkt.,
5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu – 0 pkt.;

Dwie pierwsze drużyny reprezentować będą powiat wieluński na zawodach Półfinałów Mistrzostw Województwa, które odbędą się 18 kwietnia w Wieluniu.

Reprezentacja dziewcząt Zespołu szkół nr 1 w Wieluniu :

1. Barańska Jolanta,
2. Błach Oliwia,
3. Cipiszewska Kinga,
4. Gliga Wiktoria,
5. Janas Julia,
6. Janus Barbara,
7. Kłys Klaudia,
8. Mordal Julia,
9. Rędzia Izabela,
10. Świtoń Nikola;

Opiekunem jest Tomasz Koźlak

Kolejność spotkań chłopców:

1. I LO – ZS 2 – 1 : 1,
2. II LO – ZS 13 – 1 : 3,
3. ZS 1 – ZS 2 – 4 : 0,
4. I LO – II LO – 2 : 2,
5. ZS 1 – ZS 3 – 2 : 1,
6. ZS 2 – II LO -1 : 0,
7. ZS 3 – I LO – 3 : 0,
8. ZS 1 – II LO – 4 : 1,
9. ZS 3 – ZS 2 – 1 : 1,
10. ZS 1 – I LO – 2 : 0;

Kolejność końcowa:

1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 12 pkt.,
2. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu – 7 pkt.,
3. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu – 5 pkt.,
4. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu – 2 pkt.,
5. II Liceum Ogólnokształcące im J. Korczaka w Wieluniu – 1 pkt.;

Zwycięzca turnieju – Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu, reprezentować będzie powiat wieluński na zawodach Półfinałów Mistrzostw Województwa, które odbędą się 19 kwietnia w Sieradzu.

Reprezentacja chłopców Zespołu szkół nr 1 w Wieluniu:

1. Ciura Filip,
2. Cyrus Mikołaj,
3. Dudek Kacper,
4. Kamiński Łukasz,
5. Mikołajczyk Adrian,
6. Ostrycharz Piotr,
7. Skotarski Tomasz,
8. Smejda Kamil,
9. Smolnik Dominik,
10. Urbanek Kamil;

Opiekunem jest Tomasz Koźlak

źródło: Darek Fitas

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń