Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Sukces drużyn z I LO i ZS nr 1 w Półfinałch Mistrzostw Województwa Łódzkiego w pływaniu drużynowym – Licealiada 2017/18

11 kwietnia 2018 | Sport

W dniu 05 kwietnia na Pływalni Krytej w Sieradzu odbyły się zawody Półfinałowe Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu drużynowym dziewcząt i chłopców.

W tym roku szkolnym zawody zostały rozegrane w nowej formule. Po rozegraniu sztafet pływackich na dystansie 6 x 50 metrów oraz konkurencjach indywidualnych na dystansie 50 metrów w czterech stylach: klasycznym, dowolnym, grzbietowym i motylkowym zsumowano punkty za sztafety i konkurencje indywidualne i dopiero wyłoniono zwycięskie ekipy.

W kategorii dziewcząt zespół z I Liceum Ogólnokształcącego zajął 2 miejsce a dziewczęta z Zespołu Szkół nr 1 zajęły 3 miejsce. W rywalizacji chłopców reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Wieluniu zajęła 3 miejsce a z Zespołu Szkół nr 1 – 4 miejsce.