Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Zwycięstwo zespołów ZS nr 1 w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w Piłce Siatkowej

8 marca 2018 | Sport

5 i 6 marca w Mistrzostwach Powiatu Wieluńskiego w Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt na hali sportowej WOSiR odbyły się zawody szkół ponadgimnazjalnych,

Chłopców i dziewczęta reprezentowało po 5 drużyn. W obu mistrzostwach wygrały reprezentacje Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu.

W rywalizacji chłopców wzięły udział reprezentacje:

1. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
3. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu
4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu
5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu

Wyniki chłopców:

1. ZS 3 – ZS 2 – 0:2
2. I LO – ZS – 1 0:2
3. II LO – ZS – 2 0:2
4. ZS 3 – I LO – 0:2
5. II LO – ZS 1 – 0:2
6. ZS 2 – I LO – 1:2
7. ZS 1 – ZS 3 – 2:0
8. II LO – I LO – 0:2
9. ZS 1 – ZS 2 – 2:1
10. II LO – ZS 3 – 0:2

Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 8 pkt
2. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu – 7 pkt.
3. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza – 6 pkt.
4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu – 5 pkt.
5. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu – 4pkt.

Dwie pierwsze reprezentacje awansowały do Półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbędą się 22 marca w Wieluniu.

 

Reprezentacja ZS nr 1:

1. Banaś Adrian
2. Braliński Patryk
3. Golus Mateusz
4. Krzyżanowski Mateusz
5. Lewiński Kacper
6. Majchrzak Jakub
7. Pietraszewski Piotr
8. Rybiałek Bartosz
9. Sergiel Mateusz
10. Szeląg Kamil
11. Walkowiak Hubert
12. Woltański Konrad

Trenerem drużyny jest Zygmunt Boryczka

W rywalizacji dziewcząt wzięły udział reprezentacje:

1. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
3. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu
4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu
5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu

Wyniki dziewcząt:

1. ZS 3 – ZS 2 2:0
2. I LO – ZS 1 1:2
3. II LO – ZS 2 2:0
4. ZS 3 – I LO 0:2
5. II LO – ZS 1 0:2
6. ZS 2 – I LO 0:2
7. ZS 1 – ZS 3 2:0
8. II LO – I LO 2:1
9. ZS 1 – ZS 2 2:0
10. II LO – ZS 3 2:0

Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu – 8 pkt.
2. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu – 7pkt.
3. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu – 6 pkt.
4. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu – 5 pkt.
5. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu – 4 pkt.

Reprezentacja ZS nr 1:

1. Bochenek Klaudia
2. Czerniak Martyna
3. Glapa Marta
4. Golańska Maja
5. Gruszka Katarzyna
6. Lichosik Natalia
7. Pietrzak Weronika
8. Puhalska Wiktoria
9. Wróbel Dajana
10. Zawada Dominika
11. Zielińska Paulina

Trenerem drużyny jest Zygmunt Boryczka

Zwycięska drużyna awansowała do Półfinałów Mistrzostw Województwa Łódzkiego, które odbędą się 23 marca w Zduńskiej Woli.

 

 

 

 

 

Reklama

Komentarze

Copyright © 2017-2018 Kocham Wieluń