Dzisiaj około godz. 7:30, w lesie niedaleko miejscowości Bobrowniki w powiecie pajęczańskim, policja zatrzymała 29-letniego mężczyznę, który 24 września dokonał rozboju na stacji paliw w Krzeczowie pod Wieluniem.
Dzisiaj, 19 września, w godzinach popołudniowych na ul. Śląskiej w Wieluniu powstała dziura w jezdni.
W dniu 17 września do wieluńskiego szpitala trafił pobity 25-letni mężczyzna. Po otrzymaniu zgłoszenia dyżurny z KPP w Wieluniu wysłał tam mundurowych.
Trzech wójtów z gminy Skomlin, Pątnów i Wierzchlas podpisało umowy w Starostwie Powiatowym w Wieluniu z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi.
W dniu 11 września, na ul. Fabrycznej w Wieluniu, doszło do poważnego zderzenia dwóch pojazdów.
Dzisiaj, 12 września, około godz. 6:15 dyżurny wieluńskiej policji otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu aut przy obwodnicy Wielunia, węzeł Raczyn.
W dniu 7 września około godz. 5:35 na drodze krajowej nr 45 w miejscowości Wydrzyn doszło do groźnego wypadku drogowego.
W dniu 1 września Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzbiu obchodziła jubileusz 100 – lecia swojego istnienia. OSP Wierzbie powstała na starej, historycznej ziemi powiatu wieluńskiego. Obecnie Wierzbie administracyjnie jest częścią województwa opolskiego i powiatu oleskiego.