Edmund Żuberek nadal jest poszukiwany. 30 września 2018 roku wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił.
W wieluńskim Ratuszu Miejskim odbyło się spotkanie Burmistrza Wielunia Pawła Okrasy z opiekunami kotów wolno żyjących na terenie miasta i gminy Wieluń. W spotkaniu uczestniczyła pani Roma Czyż z Fundacji Mondo CANE.
25 lat upłynęło odkąd szkoły SPSK w Wieluniu mają swoją siedzibę przy ul. Śląskiej w Wieluniu.
29 września w Kościele Sióstr Bernardynek w Wieluniu odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji Pierwszej Profesji Zakonnej siostry Alberty.
W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Szynkielowie odbyło się uroczyste odsłonięcie i poświęcenie Tablicy Pamiątkowej.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu poszukują zaginionego Edmunda Żuberek.
W parku przy dworku w Mokrsku odbył się piknik „Międzykulturowy Rytm”. Projekt połączył tradycje polskie i afrykańskie a przygotowano go dzięki nagrodzie przyznanej przez Muzeum Sztuki w Łodzi w ramach konkursu „Koalicje Kultury”.
Na koncie bankowym mamy środki na bieżące potrzeby, a na koncie emerytalnym – środki na jesień swojego życia. Dlatego należy się nimi interesować i sprawdzać jak one wyglądają.