Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Społeczność

Reklama

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

W Domku Harcerza odbyła się XV edycja akcji „Poszukujemy wokalnych perełek”

24 lutego 2019 | Kultura

W dniu 20.02.2019 r. w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zorganizowana została XV edycja akcji pn. „Poszukujemy wokalnych perełek”.

Jury w składzie: Zofia Szpikowska, Aneta Włodarczyk, Katarzyna Panaszek, Julia Zadworna, Aleksandra Płatek oceniło i wyłoniło laureatów w czterech kategoriach wiekowych.

Wyniki z przesłuchań:
kategoria: przedszkolaki (5-6 lat):
I miejsce – Podgórniak Julia, lat 6 – PMDKiS w Wieluniu,
II miejsce – Kaźmierczak Filip, lat 5 – Oddział Przedszkolny przy Szk. Podst. im. Wł. Bełzy w Bieniądzicach,
Wyróżnienie – Drab Zofia, lat 6 – Oddział Przedszkolny przy Szk. Podst. im. Wł. Bełzy w Bieniądzicach,
Wyróżnienie – Kałdońska Maja, lat 6 – Oddział Przedszkolny przy Szk. Podst. im. Wł. Bełzy w Bieniądzicach,

kategoria: szkoły podstawowe, kl. I-III:
I miejsce – Maras Zofia, lat 8 – Zgłoszenie indywidualne,
I miejsce – Sitna Sara, lat 7 – Zespół Szkoły i Przedszkola w Mokrsku,
II miejsce – Moska Nadia, lat 9 – Oddział Przedszkolny przy Szk. Podst. im. Wł. Bełzy w Bieniądzicach,
III miejsce – Sujka Zofia, kl. II – PMDKiS w Wieluniu,
Wyróżnienie – Bryś Michalina, kl. I – PMDKiS w Wieluniu,
Wyróżnienie – Krupa-Dynak Martin, kl. I – SP SPSK w Wieluniu,
Wyróżnienie – Zadworna Maja, kl. I – SP w Skomlinie,

kategoria: szkoły podstawowe, kl. IV – VI:
I miejsce – Pabjaniak Alicja, lat 11 – Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Konopnicy,
II miejsce – Miłowska Weronika – PMDKiS w Wieluniu,
II miejsce – Winkowska Maja, kl. VI – SP w Galewicach,
III miejsce – Kamieniak Igor, lat 11 – Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Konopnicy,
III miejsce – Szczepańska Justyna, kl. VI – SP im. T. Kościuszki w Skrzynnie,
Wyróżnienie – Bartczak Weronika, kl. V – Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Konopnicy,
Wyróżnienie – Pilarska Sara, kl. IV – Miejsko-Gminny Dom Kultury w Działoszynie,
Wyróżnienie – Waloch Kinga – PMDKiS w Wieluniu,
Wyróżnienie – Wojtuń Alicja, kl. V – PMDKiS w Wieluniu,

kategoria: szkoły podstawowe, kl. VII, VIII oraz kl. III gimnazjum i szkoły ponadpodstawowe:
I miejsce – Wałdon Roksana, kl. VIII – SP w Galewicach,
II miejsce – Morka Natalia, lat 17 – ZS nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
III miejsce – Kurek Kinga, kl. III gimn. – Gimnazjum im. J. P. w Galewicach,
III miejsce – Sikorski Mateusz, kl. III gimn. – Gimnazjum im. J. P. w Galewicach,
Wyróżnienie – Jacaszek Julia, kl. III gimn. – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach,
Wyróżnienie – Jarząb Zuzanna, kl. III gimn. – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mierzycach,
Wyróżnienie – Nalepa Izabela, kl. VIII – SP w Galewicach.

PMDKiS w Wieluniu

Copyright © 2017-2019 Kocham Wieluń