Urząd Miejski w Wieluniu informuje o zmianie godzin pracy od dnia 14 października.
W dniu 12 października o godz. 12:00 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wieluniu wydał komunikat dotyczący zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie wieluńskim.
W sobotę, 10 października, wprowadzono strefę żółtą, i obostrzenia z nią związane w całym kraju, za wyjątkiem strefy czerwonej.
Osoby starsze stanowią coraz większy odsetek naszego społeczeństwa. Według badań publikowanych przez Główny Urząd Statystyczny (GUS) (1) liczba seniorów (2) w Polsce regularnie wzrasta.
Maksymalne zainteresowanie bonami turystycznymi ZUS zanotował w sierpniu.
Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed fałszywymi SMS-ami.
Jak podaje portal gov.pl: walka z pandemią COVID-19 trwa. Aby była jeszcze bardziej skuteczna, są dostosowane działania do obecnej sytuacji.
Przyjęty przez Zarząd Zakładu plan transformacji systemu zabezpieczeń społecznych i ZUS, na najbliższe trzy lata, zakłada głębokie przeobrażenia.