Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Niebezpieczne zderzenie w Rudzie. 70-letnia kobieta w szpitalu

23 czerwca 2026 | Służby

23 czerwca doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Ruda przy ulicy św. Wojciecha.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych wymagało interwencji służb ratunkowych a jedna z osób uczestniczących w kolizji została przewieziona do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 70-latek kierujący Kią podczas włączania się do ruchu zderzył się z Mercedesem, którym kierowała 32-latka.

W wyniku zdarzenia 70-letnia pasażerka podróżująca Kią przewieziona została do szpitala na badania. Obecnie trwa ustalanie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

– informuje oficer prasowy KPP w Wieluniu asp. sztab. Katarzyna Grela

Policjanci prowadzą czynności mające wyjaśnić dokładny przebieg zdarzenia oraz ustalić, co było jego bezpośrednią przyczyną. Funkcjonariusze analizują zachowanie kierowców oraz wszystkie okoliczności, które mogły doprowadzić do zderzenia.

To kolejne zdarzenie przypominające, że chwila nieuwagi może doprowadzić do sytuacji zagrażającej zdrowiu i życiu uczestników ruchu drogowego. Służby apelują do kierowców o rozwagę i ostrożność, szczególnie podczas wykonywania manewrów na drodze.

źródło: KPP w Wieluniu

Reklama Salon optyczny Jacek w Wieluniu
Copyright © 2017-2026 Kocham Wieluń