14 maja odbędzie się spotkanie z legendami radia: Markiem Niedźwieckim i Piotrem Stelmachem.

Wydarzenie w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu, z okazji Tygodnia Bibliotek, odbędzie się o godz. 17:00. Wstęp wolny.
14 maja odbędzie się spotkanie z legendami radia: Markiem Niedźwieckim i Piotrem Stelmachem.

Wydarzenie w czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu, z okazji Tygodnia Bibliotek, odbędzie się o godz. 17:00. Wstęp wolny.
Jeszcze kilka lat temu pałac w Rudzie pod Wieluniem wydawał się skazany na zapomnienie.
Wieluń przygotowuje się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim kalendarzu.
Chwila kontroli drogowej zakończyła się dla 25-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego poważnymi konsekwencjami.
W dniu 23 czerwca w miejscowości Biała Parcela doszło do interwencji policji.