Od piątku, 8 maja, w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zagości nowa wystawa poświęcona wilkom.

Wernisaż ekspozycji z Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu „Wilk. Zwierzęta przeklęte”, która potrwa do 22 września, odbędzie się o godz. 11:00.
Od piątku, 8 maja, w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zagości nowa wystawa poświęcona wilkom.

Wernisaż ekspozycji z Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu „Wilk. Zwierzęta przeklęte”, która potrwa do 22 września, odbędzie się o godz. 11:00.
14 czerwca w Sali kominkowej Muzeum Wnętrz Dworskich w Ożarowie, oddział Muzeum Ziemi Wieluńskiej, melomani doświadczyli wspaniałej uczty duchowej.
19 czerwca skwer przed Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Wieluniu stał się miejscem wyjątkowego spotkania z okazji zbliżającego się Dnia Ojca.
Wieluń stał się miejscem gorącej dyskusji dotyczącej przyszłości lokalnego handlu.
Sobota, 13 czerwca, zapisała się w historii Masłowic jako wyjątkowy dzień.