Kultura | Edukacja | Kronika 112 Sport i rekreacja | Inwestycje
Spectrum-IT partner Comarch, kasy fiskalne, serwis komuterowy, Wieluń

Reklama

Jesteś zainteresowany zareklamowaniem się w naszym serwisie?
Sprawdź dostępne możliwości współpracy!

Oferta reklamowa

Kontakt

Masz ciekawy temat? A może jakieś pytania?

Kontakt

Dziewczęta z ZS nr 1 i chłopcy z ZS nr 3 najlepsi w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej

20 listopada 2019 | Szkolnictwo

W wieluńskiej hali WOSiR odbyły się dwudniowe Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Zawody zostały rozgrywane 13 i 14 listopada w ramach Licealiady 2019/20.

Rywalizację dziewcząt wygrały reprezentantki Zespołu Szkół nr 1 przed I Liceum Ogólnokształcącym, a wśród chłopców bezkonkurencyjni byli reprezentanci Zespołu Szkół nr 3 również przed I Liceum Ogólnokształcącym.

Te cztery drużyny będą reprezentować nasz powiat na Półfinałach Mistrzostw Województwa, które odbędą się w Wieluniu 21 i 22 listopada.

Wyniki spotkań:

Dziewczęta:
1. II LO – ZS 3 – 2:8,
2. KLO – ZS 2 – 4:5,
3. ZS3 – ZS 1 – 1:2,
4. ZS 2 – I LO – 1:9,
5. II LO – ZS – 1 2:8,
6. KLO – I LO – 1:3,

Mecz o III miejsce:
ZS 3 – ZS 2 – 4:3,

Mecz o I miejsce:
ZS 1 – I LO – 6:3.

Końcowa kolejność:
1. ZS nr 1 w Wieluniu,
2. I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu,
3. ZS nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
4. ZS nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
5. II LO im. J. Korczaka w Wieluniu,
6. KLO im. Bp. T. Kubiny w Wieluniu.

Reprezentacja ZS nr 1:
1.Barańska Jolanta,
2. Chudecka Katarzyna,
3. Czarnuch Ewa,
4. Fidelak Oliwia,
5. Foryś Weronika,
6. Gaj Zuzanna,
7. Golańska Natalia,
8. Kabalec Aleksandra,
9. Mikołajczyk Klaudia,
10. Mrugała Julita,
11. Musiał Gabriela,
12. Ptak Natalia,
13. Świtoń Nikola,

Trenerem drużyny jest Tomasz Gustaw.

Chłopcy:
1. II LO – ZS 3 – 6:16,
2. I LO – ZS 2 – 9:6,
3. ZS 1 – ZS 3 – 2:13,
4. II LO – I LO – 9:13,
5. ZS 1 – ZS 2 – 7:16,
6. ZS 3 – I LO – 15:10,
7. ZS 2 – II LO – 16:10,
8. ZS 1 – I LO – 7:13,
9. ZS 2 – ZS 3 – 7:19,
10. ZS 1 – II LO – 11:8.

Końcowa kolejność:
1. ZS nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu,
2. I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu,
3. ZS nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu,
4. ZS nr 1 w Wieluniu,
5. II LO im. J. Korczaka w Wieluniu,

Reprezentacja ZS nr 3:
1. Barański Bartosz,
2. Bednarek Hubert,
3. Chudecki Jakub,
4. Dziuba Jan,
5. Golański Błażej,
6. Nawrocki Marceli,
7. Nawrocki Wiktor,
8. Płuska Bartosz,
9. Podgórniak Michał,
10. Sztandera Kacper,
11. Sztuka Maciej,
12. Szymański Paweł,
13. Środa Miłosz,
14. Troczka Olgierd,

Trenerem drużyny jest Hieronim Wolny.

źródło: PSZS w Wieluniu

Copyright © 2017-2019 Kocham Wieluń